wydawnictwa zagraniczne, Krauze XX w., 43. wydanie

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:39:40
143381
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krauze XX w., 43. wydanie, George S. Cuhaj, Thomas Michael - Standard Catalog of World Coins 1901-2000; 43rd edition; Iola 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 2300 stron formatu A4, oprawa kartonowa, tysiące skatalogowanych monet z ilustracjami

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  65 zł