wydawnictwa polskie, В. И. Петров (V. I. Petrow) - Каталогъ русскихъ монетъ удельныхъ князей, ц..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:37:20
142810
Opis: wydawnictwa polskie, В. И. Петров (V. I. Petrow) - Каталогъ русскихъ монетъ удельныхъ князей, царскихъ и императорскихъ с 980 по 1899 годъ (Catalogue des monnaies Russes de tous les Princes, Tsars et Empereurs depuis 980 jusqu'a 1899); reprint z 1964 r wykonanwy w Grazu z 2. wydania z 1899 r
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 80 stron katalogu oraz 46 tablic z ilustracjami w formacie A4, twarda oprawa płócienna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 233

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł