Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:37:00
142809
Opis: wydawnictwa polskie, STACK'S - The Alicia and Sid Belzberg collection, auckja w Rosemont 24.04.2008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 200 stron formatu A4, oprawa bindowana z okładką kartonową , ponad 1000 pozycji (w tym około 100 wyśmienitych polskich, głównie z kolekcji Karolkiewcza)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 336

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł