wydawnictwa polskie, Kaleniecki Marek /edit: Warszawa 2004/ - Wielkie kolekcje monet polskich n..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:36:20
142807
Opis: wydawnictwa polskie, Kaleniecki Marek /edit: Warszawa 2004/ - Wielkie kolekcje monet polskich na aukcjach: Z. Chełmiński 1904 r. Monachium, O. Kubicki 1908 r. Frankfurt, M. Frankiewicz 1930 r. Berlin, W. Chomiński 1932 r. Frankfurt
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 136 str. 17 tablic, 92 str., 10 tablic, 49 str., 19 tablic, 26 str., 7 tablic, duży format, dołączona płyta CD z ilustracjami monet w dużej rozdzielczości, w tekście listy wynikowe tych czterech aukcji, przedmowa M. Kalenieckiego, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 456

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł