wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Talary Jana Kazimierza; Gdańsk 2012

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:35:40
142805
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Talary Jana Kazimierza; Gdańsk 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 200 stron formatu B5, oprawa twarda; jeden z serii tomów najlepszego opracowania polskich talarów

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 420

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  48 zł