wydawnictwa polskie, Alaksander Gąsiorski - Historia częstochowskiego pieniądza zastępczego 186..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:35:00
142803
Opis: wydawnictwa polskie, Alaksander Gąsiorski - Historia częstochowskiego pieniądza zastępczego 1861-1939 z katalogiem; Częstochowa 1995
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 200 stron formatu A5, ilustracje w tekście, oprawa kartonowa lakierowana

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 146

1)  32 zł
2)  30 zł