wydawnictwa polskie, Karol Plage - Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i mon..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:33:20
142798
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i monety bite dla miasta Krakowa w roku 1835; reedycja PTA z 1972 r.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 40 stron z katalogiem oraz tablice z ponad 500 ilustracjami monet, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 140

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  115 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  34 zł
7)  30 zł