wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisławana Augusta w historii numizmatyki poskiej; r..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:32:40
142796
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisławana Augusta w historii numizmatyki poskiej; reedycja PTA z 1970 r.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 40 stron z katalogiem oraz tablice z ponad 500 ilustracjami monet, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 141

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  55 zł
4)  34 zł
5)  30 zł