wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podanie..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:32:20
142795
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podaniem historycznem; wydanie 2.; Kraków 1908
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kilkanaście stron w formacie A5, oprawa kartonowa, egzemplarz nie przycięty - do własnej oprawy

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 143

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  90 zł
4)  60 zł
5)  48 zł