wydawnictwa polskie, Maria Fredro-Boniecka - Gemmy z podpisami artystów w Muzeum Narodowym w Kr..

Rozpoczęcie: 19-06-2017 18:00
Zakończenie: 29-06-2017 20:32:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:32:00
142794
Opis: wydawnictwa polskie, Maria Fredro-Boniecka - Gemmy z podpisami artystów w Muzeum Narodowym w Krakowie [I. Gemmy Pichlerów]; Kraków 1939, odbitka z WNA XX, str. 278-292
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: kilkanaście stron w formacie B5, oprawa kartonowa, egzemplarz nie przycięty - do własnej oprawy

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 110