wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog Polskich obligacji państwowych 1918..

Rozpoczęcie: 19-06-2017 18:00
Zakończenie: 29-06-2017 20:31:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:31:20
142792
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog Polskich obligacji państwowych 1918-1959; Warszawa 1990
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: około 90 stron katalogu z ilustracjami w tekście, oprawa kartonowa, dobre opracowanie obligacji z 1. połowy XX w.

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 601