wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie; Warszawa 1924

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:31:00
142791
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie; Warszawa 1924
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ponad 170 stron i 32 tablice, oprawa w półskórek ze złoceniami, ciekawe skrótowe opracowanie polskiej numizmatyki do okresu I Wojny Światowej

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 342

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  500 zł
4)  250 zł
5)  200 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  120 zł
10)  80 zł
11)  70 zł