wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:30:40
142790
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbiorowej 1782-1918; Warszawa 1992
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 60 stron katalogu z ilustracjami w tekście, oprawa kartonowa, jedyne dotąd opracowanie obligacji XIX-wiecznych

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 73

1)  20 zł
2)  18 zł