wydawnictwa zagraniczne, Jan Smerda- Denary ceske a morawskie X-XIII w., Brno 1996

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:33:20
142548
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jan Smerda- Denary ceske a morawskie X-XIII w., Brno 1996
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje:
Literatura: 155 str formatu A5, wszystkie monety ilustrowane w tekście, tablice konkordacji, okładka twarda, lakierowana

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 722

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  50 zł