wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Müzprägungen des deutschen ordens und der baltischen geist..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:33:00
142547
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Müzprägungen des deutschen ordens und der baltischen geistlichkeit, Köln 1995;
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 356 stron formatu A5, wraz z cennikiem, oprawa twarda, kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 551

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  36 zł