wydawnictwa zagraniczne, Martin Klaus, Die Preußische Münzprägungen von 1701 bis 1786 wraz z wyceną..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:32:20
142545
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Martin Klaus, Die Preußische Münzprägungen von 1701 bis 1786 wraz z wyceną, Berlin 1976
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 308 stron formatu A5, oprawa twarda z obwolutą, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 581

1)  42 zł
2)  40 zł