wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1500-1600, Frankfurt 1979

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:31:40
142543
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1500-1600, Frankfurt 1979
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: świetnie opracowanie niemieckich monet talarowych, format A5, twarda oprawa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1352

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  480 zł
4)  470 zł
5)  290 zł
6)  95 zł