wydawnictwa zagraniczne, Davenport S. John - European Crowns 1484-1600, Frankfurt 1985

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:31:20
142542
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport S. John - European Crowns 1484-1600, Frankfurt 1985
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: świetnie opracowanie europejskich monet talarowych, format A5, twarda oprawa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 695

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  120 zł
5)  110 zł