Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:30:40
142540
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w. Warszawa 1981, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 754

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  24 zł
4)  20 zł