wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin, Norbert Grendel - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gu..

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 20:32:40
140449
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin, Norbert Grendel - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts of Georg Wilhelm; 3. wydanie, Kijów 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: twarda oprawa, ok. 150 stron formatu A5 ze skatalogowanymi i zilustrowanymi kilkoma tysiącami odmian ortów

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 909

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł