wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow..

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 20:31:20
91643
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM I (1794-1866)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 282 strony formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 591

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 050 zł
4)  940 zł
5)  920 zł