wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 20:31:00
91649
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 255 stron formatu B5, oprawa kartonowa, minimalnie żuzyta okładka, ale wnętrze świetnie zachowane

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 642

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł