wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 20:30:20
91647
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa1982
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, nieco żuzyta okładka, ale wnętrze świetnie zachowane

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 599

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  50 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł