Niemcy, medal wystawy rolniczej, bez daty

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 22:37:20
203425
Opis: Niemcy - Prusy, medal wystawy rolniczej, bez daty, sygnowany Loos, Aw: Personifikacja rolnictwa z rogiem obfitości, po prawej stronie dziewczynka podlewająca winną latorośl, po lewej chłopiec zbierający z drzewa owoce, wokoło napis DES FLEISSES SEGEN DER ARBEIT LOHN, Rw: Demeter siedząca na tronie z berłem, o tron oparty róg obfitości, wokoło napis DEM LANDWIRTHSCHAFTLICHEN VERDIENSTE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 43 mm, srebro 27.49 g, patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 698

1)  90 zł