Polska, Odznaka honorowa Zasłużony dla Zdrowia Narodu

Rozpoczęcie: 15-05-2017 18:00
Zakończenie: 25-05-2017 22:36:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 22:36:20
141614
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Odznaka honorowa Zasłużony dla Zdrowia Narodu, wykonanie Mennica Państwowa, nadawane pracownikom służby zdrowia za szczególne osiągnięcia w rozwoju opieki społecznej w latach 1979-1992, nadano ok. 1650 odznak
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal złocony i srebrzony, 43 mm, emalia, pudełko, rzadka
Literatura: Oberleitner T. II ss. 80-81

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 680