Polska, Order Krzyża Grunwaldu II klasy wraz z miniaturą

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 22:35:40
141616
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Order Krzyża Grunwaldu II klasy wraz z miniaturą, wykonanie Mennica Państwowa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony i srebrzony, 45mm, 23 gramy, wstążka
Literatura: Stela IV.4.2

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1094

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  180 zł
5)  155 zł