Rosja, rubel, 1913 BC

Rosja, rubel, 1913 BC

Rosja, rubel, 1913 BC

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 22:33:20
141382
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 BC, Petersburg, 300-lecie panowania dynastii Romanowycha
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, wybity głębokim stemplem, bardzo ładny
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 255

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  310 zł