Śląsk, półgrosz, 1519

Śląsk, półgrosz, 1519

Śląsk, półgrosz, 1519

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 22:20:00
141427
Opis: Śląsk - miasto Świdnica - Ludwik Jagiellończyk jako król Czech i Węgier 1516-1526, półgrosz, 1519, Świdnica
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Fbg 365

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 465

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  125 zł
6)  105 zł
7)  90 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  60 zł
12)  48 zł