Polska, 20 złotych, 15.07.1924

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:42:40
141281
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 20 złotych, 15.07.1924, II emisja, seria A 1028146
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, naderwania i uzupełnione minimalne ubytki papieru, banknot po gruntownej konserwacji w opakowaniu firmy PMG z oceną VF 25
Literatura: Lucow 612 (R7), Miłczak 59a

Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 996

1)  3 800 zł
2)  3 700 zł
3)  3 100 zł
4)  2 900 zł
5)  2 700 zł
6)  2 200 zł
7)  2 000 zł
8)  1 700 zł
9)  1 600 zł