wydawnictwa zagraniczne, Adolfo, Clemente y Juan Cayón - Las Monedas Españolas, volumen I - Del tre..

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:33:40
141767
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Adolfo, Clemente y Juan Cayón - Las Monedas Españolas, volumen I - Del tremis al euro; Edades Antigua y Moderna (I); Madrid 2005
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: twarda oprawa, ok. 1150 stron z katalogiem zawierającym około 13000 pozycji, z czego część zilustrowana, pięknie zachowane

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 157

1)  250 zł
2)  240 zł