wydawnictwa polskie, Robert Pieńkowski - Moneta miedziana na ziemiach polskich - katalog Muzeum..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:33:00
141768
Opis: wydawnictwa polskie, Robert Pieńkowski - Moneta miedziana na ziemiach polskich - katalog Muzeum Miedzi w Legnicy; Legnica 1997
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: twarda oprawa, ok. 150 stron z katalogiem zawierającym kilkaset pozycji ze zbiorów Muzeum, pięknie zachowane

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 91

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  50 zł
7)  30 zł