wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studia nad gdańską sztuką medalierską XVII w.; Kraków 1925

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:32:40
91642
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studia nad gdańską sztuką medalierską XVII w.; Kraków 1925
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa broszurowa, ok. 50 stron formatu B5 (w tym 8 tablic z ilustracjami kilkudziesięciu wspaniałych medali, rozpadająca się oprawa, marginesy do przycięcia

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 77

1)  140 zł
2)  135 zł