wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin, Norbert Grendel - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gu..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:32:20
140448
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin, Norbert Grendel - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts of Georg Wilhelm; 3. wydanie, Kijów 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: twarda oprawa, ok. 150 stron formatu A5 ze skatalogowanymi i zilustrowanymi kilkoma tysiącami odmian ortów

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 219

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  85 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł