wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom. IX: Andrzej Mikołajczyk - Geneza i roz..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:32:00
141762
Opis: wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom. IX: Andrzej Mikołajczyk - Geneza i rozwój nowożytnej monety polskiej; Kraków 1983
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, ok. 200 stron maszynopisu z rusynkami monet, lekko zawilgocony papier, ale pięknie zachowane

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 744

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  46 zł
4)  26 zł
5)  22 zł
6)  20 zł