wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom VII: B. Haczewska, R. Kiersnowski, S. K..

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:31:40
141763
Opis: wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom VII: B. Haczewska, R. Kiersnowski, S. Kubiak i S. Suchodolski - Mennictwo średniowieczne; Kraków 1984
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, ok. 300 stron maszynopisu z rusynkami monet, pięknie zachowane

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 180

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  26 zł
6)  22 zł
7)  20 zł
8)  18 zł