wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom VI: Maciej Salamon - Mennictwo bizantyj..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:31:20
141764
Opis: wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom VI: Maciej Salamon - Mennictwo bizantyjskie; Kraków 1987
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, ok. 360 stron maszynopisu z rusynkami monet, pięknie zachowane

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 148

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  46 zł
4)  32 zł
5)  24 zł
6)  20 zł