wydawnictwa zagraniczne, Andrzej Kryżaniwski - Lwowska mennica w XIV-XV wieku; Lwów 2007 / Андрий К..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:30:40
141766
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Andrzej Kryżaniwski - Lwowska mennica w XIV-XV wieku; Lwów 2007 / Андрий Крижанивский, Львивский Монетний Двир у XIV-XV столиттях; Львив 2007
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: twarda płócienna oprawa z obwolutą, ok. 200 stron szczegółowego opisania mennictwa wraz z katalogiem kilkudziesięciu typów i odmian monet, pięknie zachowane

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 184

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł