wydawnictwa polskie, Borys Paszkiewicz, Ryszard Kiersnowski, Marta Męclewska - Moneta mediævali..

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:30:20
141760
Opis: wydawnictwa polskie, Borys Paszkiewicz, Ryszard Kiersnowski, Marta Męclewska - Moneta mediævalis, Warszawa 2002
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: twarda oprawa, ok. 600 stron formatu B5, piękny stan zachowania

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 321

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  70 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł