Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w pne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 21:11:40
138426
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pizydia - Selge, brąz, II-I w pne, Aw: Głowa Heraklesa z najeżonymi włosami i maczugą na wprost; Rw: Jeleń biegnący w prawo z głową do tyłu, w polu litery ΣΕ-Λ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 12 mm, 2.11 g, zielona patyna
Literatura: SNG France 1967-1968

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 220

1)  60 zł