Polska, 5 złotych, 25.10.1926

Polska, 5 złotych, 25.10.1926

Polska, 5 złotych, 25.10.1926

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:43:00
141280
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 25.10.1926, seria A 0245678, czerwony poziomy nadruk “WZÓR” i “Bez wartości”
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: małe zagniecenie na marginesie i w rogu, po niezauważalnej konserwacji, prawdopodobnie odklejone z albumu, pięknie zachowane i rzadkie, banknot w opakowaniu firmy PMG z oceną UNC 63
Literatura: Lucow 713 (R5), Miłczak 65Wa

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 891

1)  3 500 zł
2)  3 500 zł
3)  2 900 zł
4)  2 700 zł
5)  1 300 zł
6)  1 200 zł
7)  900 zł