Niemcy, 5 marek, 1911 D

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1911 D

Niemcy, 5 marek, 1911 D

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:40:20
141370
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 5 marek, 1911 D, Monachium
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 205, Jaeger 50

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 599

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  390 zł
4)  250 zł