Niemcy, 2/3 talara, 1814

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Niemcy, 2/3 talara, 1814

Niemcy, 2/3 talara, 1814

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:38:00
141367
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy III 1760-1814, 2/3 talara, 1814, Clausthal
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, piękny blask menniczy
Literatura: Welter 2811, Kahnt 196, AKS 6

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 645

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  500 zł
4)  390 zł
5)  310 zł