Polska, trojak, 1598

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:42:20
140978
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Lublin, pełna data i litera L u dołu rewersu, napis na rewersie w 3 wierszach, litera L dzieli datę 15-98, kryza rurkowata, mniejsze popiersie z kokardą pod kryzą
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger L.98.6.c (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 251

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  180 zł
5)  170 zł