Polska, trojak, 1595

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:41:40
140968
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Lublin, skrócona data rozdzielona herbem Lewart, średnia głowa króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger L.95.6.b (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 314

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  200 zł