Polska, trojak, 1599

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:41:20
140963
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, na awersie SIG 3, kryza rurkowata, popiersie z kokardą pod kryzą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger W.99.1.a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 262

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł