Polska, trojak, 1598

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:41:00
140958
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, na awersie SIG 3, u dołu rewersu litera F i skrócona data
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.5.b/a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 439

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  120 zł
5)  120 zł
6)  110 zł