Polska, trojak, 1596

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:40:20
140948
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, na rewersie dwa kwiatki u dołu, po bokach herbu Lewart litery I-F, korona płaska, bez kropki pomiędzy datą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: awers dwukrotnie uderzony stemplami, patyna
Literatura: Iger W.96.1.c

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 270

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  140 zł