Polska, trojak, 1595

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:40:00
140943
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, u dołu rewersu haki, znak menniczy na awersie w napisie otokowym
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny
Literatura: Iger W.95.1.a (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1152

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  350 zł
4)  260 zł
5)  140 zł