Polska, trojak, 1594

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:37:00
140898
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Poznań, wydłużona twarz króla, korona z lilią w obwódce, na awersie napis SIG 3 D - G REX PO M D L
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Iger P.94.2 - nie notuje takiej odmiany napisowej awersu

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 175

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  120 zł