Polska, trojak, 1593

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:36:20
140893
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1593, Poznań, szeroka głowa króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.93.1.a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 215

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł